Konsultacje dietetyczne

Konsultacje dietetyczne

Dieta to jeden z podstawowych filarów naszego zdrowia. Obok snu i aktywności fizycznej, ma największy wpływ na nasze samopoczucie. To od niej w dużej mierze zależy nasze zdrowie fizyczne, a także psychiczne oraz to, jak się czujemy na co dzień. Stare chińskie przysłowie mówi:Niezależnie od tego kto był ojcem choroby, matką była na pewno zła dieta”. Dlatego, jeżeli chcesz cieszyć się dobrym zdrowiem, warto zadbać o to, co jesz.

Do kogo kierowane są spotkania?

Konsultacje dietetyczne polecane są w szczególności dla Ciebie, jeżeli:

  • chciałbyś/abyś się dowiedzieć, jak się odżywiać, żeby zachować zdrowie i szczupłą sylwetkę
  • czujesz, że posiadasz niewystarczającą wiedzę na temat zdrowego odżywiania i chciałbyś/abyś ją pogłębić lub usystematyzować
  • chorujesz na którąś z chorób, której rozwój jest zależny od sposobu odżywiania i chcesz dowiedzieć się, jak jeść, żeby polepszyć swój stan zdrowia lub poprawić komfort życia w chorobie (np. cukrzyca typu 2, insulinooporność, PCOS, choroby tarczycy, układu krążenia, dna moczanowa)
  • ze względów zdrowotnych lub etycznych chcesz przejść na dietę eliminacyjną, ale nie wiesz, jak ją prawidłowo zbilansować (nietolerancje pokarmowe, dieta wegetariańska, wegańska)
  • chciałbyś/abyś zrzucić kilka nadprogramowych kilogramów, dotychczas się nie odchudzałeś/aś.
gabinet dietetyczny
Jak przebiega spotkanie?

Konsultacja dietetyczna obejmuje m.in.:

  • analizę dotychczasowej diety i nawyków żywieniowych oraz stanu zdrowia
  • ustalenie celu i planu współpracy
  • analizę składu masy ciała profesjonalnym analizatorem medycznym Tanita (na życzenie klienta – w przypadku spotkań stacjonarnych)
  • indywidualne zalecenia żywieniowe dostosowane do Twoich potrzeb (zdrowe odżywianie, jednostka chorobowa itp.)
  • w przypadku kolejnych spotkań – weryfikację postępów, analiza składu masy ciała (w przypadku spotkań stacjonarnych), analizę kontrolnych wyników badań, omówienie trudności, ustalenie dalszych kroków, dostosowanie zaleceń.
Gdzie odbywają się spotkania?

Możemy spotkać się w gabinecie (Gdańsk Zaspa), u Ciebie w domu lub dowolnym wskazanym przez Ciebie miejscu w Trójmieście, a także online.

Ile kosztują spotkania?

Konsultacja w gabinecie lub z dojazdem do klienta – 150 zł (40-50 min.)

Konsultacja online – 120 zł (40-50 min.)

Istnieje możliwość wykupienia pakietów z jadłospisem:

Pakiet Dieta Na Start 

2 konsultacje, jadłospis 7 dni

340 – 450 zł*

Pakiet Dieta Plus

4 konsultacje, jadłospis 14 dni

580 – 800 zł*

* w zależności od formy i miejsca spotkań, a także rodzaju jadłospisu (dolna granica – spotkania online + jadłospis standardowy, górna granica – spotkania w gabinecie lub z dojazdem + jadłospis w jednostce chorobowej)

Masz wątpliwości, która oferta będzie dla Ciebie najlepsza?  Skontaktuj się ze mną – wspólnie ustalimy najbardziej optymalną dla Ciebie formę współpracy.