O mnie

Mam na imię Ewa, jestem psychologiem, dietetykiem i coachem. Innymi słowy całkiem dobrze znam się na jedzeniu – wiem jaki pokarm jest zdrowy, dodaje energii, wspomaga odchudzanie i leczy. Jednak przede wszystkim znam sposoby na to, jak uporać się z emocjami, przekonaniami, nawykami, które stoją na drodze do zdrowia czy wymarzonej sylwetki.

Pomagam trwale zmienić styl życia i raz na zawsze zapomnieć o stosowaniu diet!

Prywatnie lubię o sobie mówić „pasjonatka życia i ludzi”.  Cudownie jest być częścią tej niesamowitej przygody, którą przeżywamy od momentu pojawienia się na świecie. Życie mamy jedno (przynajmniej w obecnym wcieleniu 😉 ), dlatego warto je pielęgnować i celebrować… Wykorzystaj je dla siebie najlepiej, jak potrafisz! Chętnie Ci w tym pomogę dzieląc się moją wiedzą, doświadczeniem oraz towarzysząc w drodze do upragnionego celu.

Nie zawsze dbałam o siebie… W młodości wydawało mi się, że jestem niezniszczalna – oczekiwałam od mojego ciała, że będzie mi służyło niezależnie od tego, jak będę je traktować. Miało być silne, szczupłe i dawać mi radość. Nie miałam czasu (przynajmniej tak mi się wydawało) ani specjalnych chęci, żeby poświęcać mu moją uwagę. Było tyle rzeczy do zrobienia! Lata niedospania, złego odżywiania, stresu spowodowały, że mój organizm doczekał się uważności z mojej strony… Jak to pisał nasz narodowy wieszcz „Szlachetne zdrowie, nikt się nie dowie,  jako smakujesz, aż się zepsujesz”. Hmm… przychodzą mi na myśl też inne powiedzenia „Mądry Polak po szkodzie”, ale też „Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło” – mi na pewno wyszło na dobre 😉 .

W pracy z klientami skupiam się przede wszystkim na nauce mądrego, racjonalnego odżywiania oraz wypracowaniu korzystnych nawyków, tak żeby w przyszłości samodzielnie, bez niczyjej pomocy, byli gotowi wieść udane i zdrowe życie.

Nie czekaj na „dobry moment” (przyszły tydzień, kolejny miesiąc czy nowy rok) – zacznij już dziś! Jutro będziesz o krok bliżej celu i o krok dalej niż dzisiaj…