Współpraca

Współpraca

Aktualnie już nikt nie ma wątpliwości, że prowadzony tryb życia – sposób odżywiania oraz ilość aktywności fizycznej – znajduje odzwierciedlenie w naszej sprawności psychofizycznej. Badania udowadniają, że jedząc zdrowo i dbając o odpowiednią dawkę aktywności fizycznej znacząco poprawiamy stan naszego zdrowia – jesteśmy silniejsi, mamy więcej energii, rzadziej zapadamy na choroby, a także wpływamy na lepsze samopoczucie – dobry nastrój, lepsze funkcje poznawcze, koncentrację, wydajność umysłową.

Do kogo kierowana jest oferta współpracy?

  • do właścicieli firm / menedżerów / przedstawicieli działów HR
  • do zarządzających instytucjami oświatowymi 
  • do właścicieli klubów sportowych 

Jeżeli chciałbyś w zarządzanym przez Ciebie przedsiębiorstwie promować zdrowy tryb życia, ale nie bardzo masz głowę lub czas, żeby zastanawiać się nad tym, jak to zorganizować, skontaktuj się ze mną – porozmawiamy o Twoich potrzebach i oczekiwaniach, a ja zaproponuję wydarzenie dostosowane do Twojej organizacji.

Co obejmuje oferta?

W zależności od rodzaju wydarzenia, jego tematyki, oczekiwań Klienta, a także wielkości i lokalizacji organizacji prowadzę wykłady, warsztaty stacjonarne, webinary.

Jak wygląda współpraca?
  • Kontaktujesz się ze mną mailowo lub telefonicznie i opowiadasz o swoim pomyśle.
  • Przygotowuję ofertę wydarzenia uwzględniającą  Twoje oczekiwania, rodzaj organizacji, jej wielkość oraz lokalizację. Wcześniej możemy też zbadać potrzeby Twoich pracowników/podopiecznych, żeby jak najlepiej dopasować tematykę i formę wydarzenia.
  • Omawiamy i dopracowujemy szczegóły oferty.
  • Działamy:)
Ile kosztuje współpraca?

Wydarzenie jest wyceniane indywidualnie w zależności od jego formy, zakresu, ilości uczestników itp.

Skontaktuj się ze mną, żeby omówić szczegóły.