Wspólne zakupy

Wspólne zakupy

Nieodłącznym elementem procesu zmiany sposobu odżywiania jest wytworzenie nowych nawyków zakupowych. Prawdopodobnie latami kierowałeś/aś się przy robieniu zakupów określonymi przyzwyczajeniami podyktowanymi różnymi czynnikami: wygodą, czasem, przywiązaniem do pewnych smaków, lojalnością wobec marki, utartymi przekonaniami. Zmiana diety to także zmiana dotychczasowych przyzwyczajeń dotyczących zakupów. Przyglądamy się im, analizujemy z czego wynikają i zastanawiamy się, co i w jaki sposób można zmienić.

Do kogo są kierowane wspólne zakupy?

Do wszystkich osób, które czują się zagubione w gąszczu dostępnych produktów i nie wiedzą, które z nich wybierać, żeby wspierać swoje zdrowie, dobre samopoczucie i sylwetkę. 

Jeżeli zdrowe zakupy są dla Ciebie wyzwaniem, zapraszam Cię na wspólną wycieczkę do sklepu. Wspólne zakupy powinny być poprzedzone konsultacją dietetyczną, która pozwoli mi poznać Twoją aktualną dietę, stan zdrowia, tryb życia oraz indywidualne upodobania żywieniowe.

Jak się odbywają wspólne zakupy?

W zależności od lokalizacji oraz Twoich preferencji masz do wyboru zakupy stacjonarne w wybranym przez Ciebie sklepie na terenie Trójmiasta lub zakupy w internecie.

Ile kosztują wspólne zakupy?

Zakupy online: 400 zł (konsultacja online do 60 min. + zakupy do 60 min.)

Zakupy stacjonarne: wycena indywidualna

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą skontaktuj się ze mną.