Opinie

„Bardzo polecam pracę z Ewą. Trafiłam do niej trochę przez przypadek – moja koleżanka powiedziała, że zna taką osobę, która w nietypowy sposób podchodzi do dietetyki. I w moim przypadku okazało się to strzałem w 10. Na diecie byłam od kiedy pamiętam, chyba całe moje dorosłe życie. A właściwie pierwsze diety zaczęłam stosować już jako nastolatka, najpierw z gazet, potem z internetu, aż w końcu od dietetyka. I wciąż było to samo – na początku przynosiły mniejsze lub większe efekty, ale potem było zawsze to samo. Po czasie bycia na diecie szybko wracałam do poprzedniej wagi, niejednokrotnie ją przekraczając. No i tak ciągle – od diety do diety, a kilogramów tylko przybywało. Tym razem było inaczej. Chudłam co prawda powoli, ale po raz pierwszy nie czułam, że się katuję. Ewa nie rozpisała mi szczegółowej diety, w której było dokładnie wyliczone, ile czego mogę zjeść. Za to pokazała, co czym mogę zastępować, co powinnam wykluczyć, czego jeść więcej.  W końcu jadłam bez większych wyrzeczeń i chudłam. Mogłam sobie pozwolić na moje ulubione potrawy, ale w trochę zdrowszym wydaniu. A czasami nawet mogłam trochę pogrzeszyć 😉 ” (Anna, 43 l.)

„Trafiłem do Ewy z polecenia. Od wielu lat zmagałem się z nadprogramowym balastem, ale najgorsze, że mimo w miarę młodego wieku zaczęły mi się pogarszać wyniki – podwyższony cholesterol , cukier na granicy. Wielokrotnie podejmowałem już próby jakiejś zmiany, ale wszystkie kończyły się równie szybko. Zapał do diety i ćwiczeń mijał z reguły po kilkunastu, maksymalnie kilkudziesięciu dniach. Największą trudność sprawiało mi zawsze trzymanie się sztywnych zasad, tych wszystkich zakazów i nakazów, wyznaczonych godzin i dokładnych ilości produktów. Ewa pokazała mi, że wcale nie muszę trzymać się reguł, które mi nie pasują. Nie muszę dostosowywać całego mojego życia do diety, to dieta może być dopasowana do mnie, do moich upodobań i mojego stylu życia. Jest dobrze, kilogramy spadają, wyniki się poprawiły, czuję się świetnie. Pierwszy raz udało mi się tak długo wytrwać!” (Krzysztof, 39 l.)

„Super współpraca! Pani Ewa jest zawsze dostępna i chętna do pomocy. Do tego zaraża dobrą energią i pozytywnym nastawieniem. Pomaga przetrwać kryzysy,  które pojawiają się w chwilach słabości. Uczę się przy niej nowego sposobu jedzenia , ale przede wszystkim uczę się siebie:) przez całe życie nie dowiedziałam się tylu rzeczy o sobie co przez te parę miesięcy:)” (Joanna, 29 l.)

„Całe życie walczyłam z dodatkowymi kilogramami, przeszłam setki diet, niestety w końcu zawsze wracałam do poprzedniej wagi. Nie lubiłam siebie, moje poczucie wartości było zerowe. Pani Ewa namawiała mnie do stopniowych zmian w mojej diecie, ale ja potrzebowałam  na początku szczegółowych wskazówek i widocznych efektów, więc przez pierwsze 3 miesiące byłam na diecie rozpisanej przez panią Ewę, a potem już sama zaczęłam sobie komponować posiłki, nadal po czujnym okiem pani Ewy ;-). Dla mnie ważne było to, że zawsze mogłam do niej zadzwonić czy napisać, jak miałam jakieś wątpliwości. Przy okazji zawsze mogłam liczyć na motywacyjnego kopa ;-).” (Anna, 46 l.)